خانه / دسته‌بندی نشده / بررسی اینترنت مناسب برای بازی های آنلاین

بررسی اینترنت مناسب برای بازی های آنلاین

یکی از اصلی ترین نگرانی های کاربران اینترنت در ایران، انتخاب سرویس دهنده ای است که بتواند با تعرفه مناسب سرویسی بدون دردسر، قطعی و مشکلات مشابه را در اختیار آنان قرار دهد و همچنین آن سرویس برای استفاده گیمنگ پینگ تایم و تاخیر کمی داشته باشد.

در این پست قصد داریم برترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت گیمینگ در پلتفورم های مختلف اینترنت مورد بررسی قرار دهیم.

• ADSL2+

1- پارس آنلاین :

شرکت اینترنتی پارس آنلاین که اولین ارائه دهنده اینترنت ADSL در کشور بوده است ، بهترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت گیمینگ در پلتفورم ADSL است.

بر اساس نظر سنجی انجام شده و نظرات کاربران در انجمن های مختلف اینترنتی پارس آنلاین بهترین رتبه از نظر پینگ تایم و سرعت دانلود مطلوبی را به دست آورده است.

شما با خرید هر بسته اینترنتی از شرکت پارس آنلاین می توانید با تماس گرفتن با پشتیبانی شرکت (شماره 1585) می توانید از کارشناسان تقاضای قرار دادن اینترنت شما در حالت گیمینگ را بدهید ، با فعال سازی حالت گیمینگ پینگ شما به صورت چشمگیری پایین می آید.

همچنین برای گرفتن نتیجه بسیار مطلوب حتما بسته ای را از اینترنت پارس آنلاین گرفته باشید که مخصوص بازی انلاین باشد و در این صورت بسیار پینگ شما پایین می آید .

” بهترین بسته اینترنت گیمینگ پارس آنلاین از نظر بنده بسته سرعت 8 مگابیت مخصوص گیمینگ است ”

بهترین مودم های سازگار با شرکت پارس آنلاین به ترتیب عبارتند از :

1-ASUS

2- D-Link

3- TP-Link

4- Billion

شماره تلفن خرید سرویس : 1585

2- شاتل :

شاتل هم یکی از برترین ارائه دهندگان اینترنت پرسرعت در شهر های مختلف کشور است. شرکت شاتل از نظر پینگ مطلوب است و از نظر سرعت دانلود بسیار عالی است.

شما می توانید با تماس با کارشناسان شرکت شاتل (شماره 1525) بخش پشتیبانی حالت گیمینگ سرویس خود را فعال کنید و از پینگ مطلوبی برخوردار شوید.

بهترین مودم های سازگار با شرکت شاتل به ترتیب عبارتند از :

1-ZyXel

2- D-link

3- ASUS

4- TP-Link

شماره تلفن خرید سرویس : 1525

3- شرکت مخابرات ایران :

شاید به نظر عجیب باشد که انتخاب شرکت مخابرات برای گیمینگ مناسب است اما شرکت مخابرات اکنون بسیار پینگ خوبی برای اینترنت گیمینگ ارائه می دهد مخصوصا گیمر هایی که بر روی سرور های ایران بازی می کنند بهترین گزینه برای آنها شرکت مخابرات ایران است و از نظر محدودیت خرید در بعضی از شرکت ها ، در خرید اینترنت مخابرات بسیار محدودیت کمی وجود دارد و قابل ارائه است.

بهترین مودم های سازگار با شرکت مخابرات ایران  به ترتیب عبارتند از :

1- TP-Link

2- D-link

3- ASUS

شماره تلفن خرید سرویس : 2020

 

• VDSL

• شرکت مخابرات ایران :

برترین ارائه دهنده اینترنت گیمینگ در پلتفورم VDSL شرکت مخابرات ایران است که بسیار پینگ مطلوب و سرعت بالایی (حداکثر 60 مگابیت بر ثانیه) ارائه می دهد.

البته مد نظر داشته باشید سرویس VDSL بیشتر در تهران قابل استفاده است و برای استعلام خرید برای این سرویس به مرکز مخابراتی خود مراجعه یا با شماره تلفن مرکز مخابراتی خود که در زیر قبض تلفن وجود دارد تماس بگیرید.

متاسفانه ارائه VDSL برای شرکت های خصوصی (PAP) اکنون وجود ندارد و VDSL شرکتی تنها برای برج ها و ساختمان هایی با تعداد واحد بالا قابل ارائه می باشد.

•Wireless :

• پارس آنلاین :

بهترین شرکت ارائه دهنده در پلتفورم Wireless پارس آنلاین است که بسیار برای گیمینگ مناسب است ، این اینترنت برای کسانی مناسب است که مرکز مخابراتی آنها پورتی برای ADSL ارائه نمی دهند.

تکنولوژی وایرلس نیاز به نصب تجهیزات در بام ساختمان شما دارد.

 

• آسیاتک :

آسیاتک یکی از برترین ارائه دهندگان اینترنت Wireless است که بسیار سرعت خوبی به کاربر ارائه می دهد.

شماره تلفن خرید : 1544

 

سخن پایانی :

توصیه می کنم به هیچ وجه سمت اینترنت های 3G/4G یا TD-LTE نروید به این دلیل که آنها سرعت و پینگ مشخصی در قرارداد به شما ارائه نمی دهنده و به همین دلیل ممکن است پینگ شما در بازی متغیر باشد یعنی در بعضی از ساعات خوب و بعضی از ساعات پینگ بدی به شما ارائه دهد.

 

 

درباره ی Parsfarnam

همچنین ببینید

تفاوت هاست ایران و خارج از کشور

چند سالی است بسیاری از سازمانهای دولتی و نهاد های حکومتی نسبت به انتقال میزبانی …

3 دیدگاه

  1. Just Internet parsonline for Gaming :DD

  2. سلام.اینترنت adsl پارس انلاین سرویس گیمینگ داره.ایا اینترت wirless پارس انلاین هم سرویس گیمینگ داره؟

    • باسلام خدمت شما
      تا جایی که اطلاع داریم سرویس گیمینگ فعلا برای ADSL فقط وجود دارد ولی ، اینترنت وایرلس هم بازدهی و پینگ مناسبی برای بازی های آنلاین ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *